Bez kategorii

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY?

Najważniejszą rzeczą, którą należy ze sobą zabrać na wizytę u stomatologa w klinice stomatologicznej Stankowscy-Białach jest dowód osobisty, lub w przypadku leczenia dziecka – jego pesel. Jeżeli dziecko pojawia się na wizycie bez rodzica/opiekuna prawnego (np. z innym członkiem rodziny), konieczne jest okazanie odpowiedniego upoważnienia. Warto zabrać ze sobą również dokumentację leczenia stomatologicznego i zdjęcia wykonane w innych gabinetach, co pozwoli na kontynuację leczenia.

Na pierwszą wizytę należy stawić się 15 min przed zaplanowaną godziną, gdyż konieczne będzie uzupełnienie dokumentów oraz założenie Karty Pacjenta. Dokumenty można również wydrukować z naszej strony i przynieść już uzupełnione, co przyspieszy proces.

Aby wizyta przebiegała sprawnie i bez dodatkowych stresów, zęby powinny być zawsze dokładnie wyszczotkowane i wynitkowane. Szczoteczkę do zębów możesz wziąć z domu, bądź zakupić w Klinice. Jeśli boisz się wizyty u stomatologa to uprzedź go o tym przed rozpoczęciem leczenia. Nasi lekarze dołożą wszelkich starań, aby takiego Pacjenta potraktować wyjątkowo delikatnie.

Jeżeli Państwa dziecko bardzo boi się dentysty, a każda dotychczasowa wizyta kończyła się płaczem, warto rozważyć zabieg sedacji, który je uspokoi i wyciszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *